#1 2009-10-01 10:32:06

Bells/Angi

Rozkręca się

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 98
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: Robert Pattinson<333
Ulubiona książka:: Saga Zmierzch<333
Ulubiona postać:: Edzio<333

Harry Potter i zakon Feniksa.

Harry Potter tym razem nie może mieć spokojnych wakacji. Lord Voldemort powrócił, a prasa czarodziejska milczy na ten temat. Na mugolskim osiedlu Little Whinging pojawiają się Dementorzy, a zbzikowana sąsiadka Dursley'ów pani Figg jest charłakiem! W dodatku Harry staje przed całym Wizengamotem za użycie czarów przez nieletniego, a Straż Przednia zabiera go do kwatery głównej Zakonu Feniksa - organizacji powołanej przez Dumbledora do walki z Sam-Wiesz-Kim. Tymczasem w Hogwarcie rządy przejmuje sprzymierzeniec Korneliusza Knota i nauczycielka obrony przed czarną magią profesor Umbridge. Wygląda na to, że nikt nie wierzy Harry'emu i Dumbledorowi, że Lord Voldemort odrodził się na nowo. Kiedy zaatakuje wszystko wyjdzie na jaw, ale czy wtedy nie będzie już za późno?



Co powiedzie o tej części?


Nie szukam księcia z bajki na rumaku tylko Vampira w srebrnym VOLVO C 30;)
W niebie mnie nie chcą a w piekle boją się że nim zawładnę;)

Offline

 

#2 2009-10-01 21:43:53

Sahiba

Robi postęp

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Harry Potter i zakon Feniksa.

Hmm... Sama nie wiem. Książka dobra, ekranizacja już mniej, ale także nie zła. Choć film nie do końca zgadza mi się z książką,to jednak przyjemnie się go ogląda. Tylko Dan włożył za mało emocji w swoją postać.

Offline

 

#3 2009-10-03 21:03:30

Shini

Zaczytany

2656603
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 107
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: Pratchett!
Ulubiona postać:: Niania Ogg xD
WWW

Re: Harry Potter i zakon Feniksa.

Czy ja wiem. Osobiście uważam, że wczuł się bardzo dobrze W scenariuszu nie ma dziur, jest spójny z poprzednimi częściami. Oczarowała mnie walka między Zakonem a Śmierciożercami w gmachu Ministerstwa Magii. Dużo emocji, głównie na końcu. Helena Bonham Carter doskonale wykreowała postać Bellatrix.


"Złudne nadzieje są bardziej niebezpieczne od strachu."
                                     John Ronald Rouel Tolkien - "Dzieci Hurina"

Offline

 

#4 2010-04-29 12:15:09

 Ianowa

Robi postęp

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: L.J. Smith, Cassandra Clare
Ulubiona książka:: Pamiętniki Wampirów
Ulubiona postać:: Damon Salvatore
WWW

Re: Harry Potter i zakon Feniksa.

Zły nie był, ale za dużo tego wszystkiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl