#1 2009-09-21 08:29:28

Wredna Mała Mi

Amator

Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 13
Punktów :   

O co chodzi?

RAZ złamię swoje postanowienie o nie wchodzeniu w temat "Zmierzch" , ale mnie to tak korci, że nie wyrobię A więc pytanie moje do wszystkich fanów ( a raczej fanek...) jest takie:
Na czym polega fenomen tych książek?

Książka jak każda inna, a nastolatki na całym świecie za tym szaleją. Tematyka też niezbyt odkrywcza... wampiry. O tych "stworzeniach" można było już przeczytać parę dobrych książek np. "Wywiad z Wampirem", które można powiedzieć są absolutną klasyką w dziedzinie "Wapiryzmu". Sama fabuła też jest dość cienka i mało zaskakująca.
A więc ponawiam pytanie Może ktoś mi na nie odpowie ;]

Offline

 

#2 2009-09-21 19:16:59

Emily

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 32
Punktów :   

Re: O co chodzi?

Ja książek z tej serii nie czytałam straciłam wiele naprawde, bo zawsze wole sama wyobrazić sobie sceny itp. Oglądałam pierwszą część czyli Zmierzch pare razy ale teraz jakis tydzien temu obejrzałam tak dokładnie i bardzo mi się spodobał. Tzn nie szaleje za nim i nie mówie o nim cały czas ani tez nie podniecam się aktorami jacy grali w filmie Film o wampirach zawsze jest ciekawy

Offline

 

#3 2009-09-25 22:42:18

Bells/Angi

Rozkręca się

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 98
Punktów :   
Ulubiony/a autor/ka:: Robert Pattinson<333
Ulubiona książka:: Saga Zmierzch<333
Ulubiona postać:: Edzio<333

Re: O co chodzi?

Ja tam bardzo lubię sagę i się do tego przyznaję. Oraz uwielbiam Roberta. Film obejrzałam 330 razy a książki przeczytałam po kilka razy. Ale to nie znaczy, że mam jakąś paranoję po prostu lubię to i to się nie zmieni. Każdy ma swoje poglądy.


Nie szukam księcia z bajki na rumaku tylko Vampira w srebrnym VOLVO C 30;)
W niebie mnie nie chcą a w piekle boją się że nim zawładnę;)

Offline

 

#4 2009-09-26 20:15:59

NathalieRoss

Amator

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: O co chodzi?

Zgodzę się z Bells/Angi.
Poza tym - fenomen książki wg mnie polega na ukazaniu siły uczucia - dziewczyna wie, w jak wielkim niebezpieczeństwie znajduje się poprzez bycie w tym związku, a jednak nie chce się z niego wycofywać. Nawet ona sama często doprowadza do sytuacji wirujących na granicy wytrzymałości Edwarda, jak i reszty Cullenów.
Poza tym - z taką miłością można się spotkać raczej tylko w baśniach, a wielu ludzi takie baśni uwielbia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldog niemiecki sprzedam Sarbinowo hotel rejestrator temperatury